Знімні та незнімні апарати для виправлення прикусу

Знімні та незнімні апарати для виправлення прикусу

Знімні та незнімні апарати для виправлення прикусу

       В ортодонтіі виділяють дуже багато знімних та незнімних апаратів, я розповім про ті які вважає найдієвішими та користуюся найчастіше.

      Якщо говорити про знімні апарати, найефективнішою пластинкою буде та , яку дитина постійно буде носити.
Існують пластинки які розширюють верхню щелепу, така пластинка показана, якщо постійним зубам немає місця в зубному ряді. Ще одним показом для пластинки, яка розширює верхню щелепу є обернене перекриття, це коли нижня щелепа перекриває верхню і тим самим блокує її ріст.

     Альтернативою такої знімної пластинки є незнімна пластинка Хааса, я надаю перевагу саме незнімним пластинкам, адже так можна повністю контролювати процес і отримувати прогнозований результат.
Повертаючись до знімних пластинок, розглянемо пластинку яка стимулює ріст нижньою щелепи і допомагає зменшити сагітальну щілину, відстань між верхньою і нижньою щелепою, така пластинка називається Twin Block, її ефективність доведена і вона дійсно є гарним поштовхом для розвитку нижньої щелепи. Така пластинка виготовляється на верхньою і нижню щелепу і носиться в комплексі як одне ціле.

      Варто пам’ятати, що лікування яке починається в дитячому віці після 12 років потрібно буде закріплювати носінням брекетів, адже щелепи активно ростуть і потрібно закріпити результат і виключити можливість рецидиву
     Чекаємо вас в Danyliv Dental в Ірпені!

Стоматологія в Ірпені "DANYLIV DENTAL PRACTICE"

м. Ірпінь, вул. Садова 94 В

ПН-НД: с 9.00 до 21.00