Про клініку

У нашій клініці надають весь спектр стоматологічних послуг, що включає дитячу стоматологію, імплантацію, протезування, гігієну, пародонтологічне лікування, всі види відбілювання, комплексний професійний догляд за порожниною рота. Всі процедури проводять тільки найкращі та найдосвідченіші лікарі, які постійно підвищують свою кваліфікацію.

Крім того, в «DanylivDental» при лікуванні кожного пацієнта ми використовуємо міждисциплінарний підхід, що полягає у спільній роботі всіх лікарів клініки. Завдяки такій злагодженій роботі «DanylivDental» знайшла репутацію унікальної клініки c сучасними методами лікування і першокласним сервісом.

Ми лікуємо як дорослих, так і дітей: дбайливо і уважно. Ми розуміємо, що таке стоматофобія. Саме тому для кожної дитини наш лікар — це перш за все друг і психолог.

 

Всі кабінети клініки оснащені високоточною технікою

Наприклад, мобільна рентгенівська апаратура робить будь-яку процедуру більш комфортною, позбавляючи від необхідності переміщатися по клініці для додаткової діагностики.

Безпека пацієнта — одна з найголовніших завдань нашої клініки. Всі маніпуляції повинні бути абсолютно безпечними з точки зору ризику зараження під час лікування вірусними і інфекційними захворюваннями, тому ми використовуємо найсучасніше і якісне обладнання для стерилізації, що дозволяє знищити під час дезінфекції апаратів і інструментів всі відомі мікроорганізми і віруси.

 

Ми гарантуємо здорову і гарну посмішку кожного пацієнта!