Відгуки клієнтів

 • Обратилсяв клинику по проблеме 5 отсутствующих зубов, администратор записала к граврачу Данилову Юрию. Он рекомендовал установить импланты и накрыть коронками.

  Хоть и потратилприличную сумму, но не чуть не жалею так как уже 3 года счастливый обладатель 5 имплантов и даже не замечаю, что это титановые корни)

  - Стопчанський Олег

 • Давно хотіла серйозно зайнятися зубами. Де потрібно замінити пломби, де поставити імплант, замінивши втрачений зуб та ще багато чого.

  Переїхала в Київ декілька років тому і не знала якій клініці довіритися. Прийшовши в Стоматологічну клініку DanylivDentalнарешті знайшла свого лікаря! Юрій Ігорович дуже уважний, детально проконсультував, що і як буде робити. Сподобалося відношення лікарів саме комплексним підходом, кожен займається своєю роботу.

  Зараз маю 10 реставрацій, два імпланти та дві коронки.

  - Бородавко Вероніка

 • В клініці не перший робила гігієну зубів і дуже подобається професіональний підхід до своєї роботи. Велике дякую. Також відмічу співробітників клініки: ввічливість, сервіс, точність прийому по часу.

  - Олександра

 • Проходила огляд та лікування в стоматології Данилів Дентал. Все дуже сподобалося починаючи від привітливих адміністраторів, закінчуючи професіоналізмом лікарів.

  В клініці робила гігієну, лікувала кореневі канали та поставили 8 пломб.

  - Матіос Катерина

 • Минулого року робила відбілювання зубів в клініці в Ірпені, результат просто фантастика, подруги подумали, що це вініри Тепер половина офісу ваші пацієнти!

  - Кравченко Софія

 • Виниры – это слово манило меня всегда своей красотой и необходимостью, но страх ошибиться с клиникой и доктором останавливало меня от их установки. И тут мне повезло у меня в комплексе открыли стоматологию и как результат голливудская улыбка теперь не сходит у меня с уст. Благодарю!

  - Трухан Юлія