Лікування зубів в Ірпені

Повний комплекс стоматологічних послуг в

“DANYLIV DENTAL PRACTICE”

Заповніть дані прямо зараз і натисніть “Записатися”. Ми зв’яжемося з Вами протягом 10 хв і підберемо зручний час

Лікування зубів у "DANYLIV DENTAL PRACTICE"

Лікування зубів під мікроскопом

реставрація зубів

Лікування передніх зубів

лікування кореневих каналів

Лікування зубів вагітним

Лікування зубів з анестезією

Реставрація фотополімерним матеріалом Estelite. Стоматолог – Самишкіна М. О. (фото – “до / після”)

Художня реставрація фотополімерним матеріалом Estelite. Стоматолог – Самишкіна М. О. (фото – “до / після”)

Прямі композитні реставрації 27. 26 зубів виконані під мікроскопом. Стоматолог – Чаплик Т. В. (фото – “до / після”)

Реставрація фотополімерним матеріалом Estelite. Стоматолог – Самишкіна М. О. (фото – “до / після”)

Художня реставрація фотополімерним матеріалом Estelite. Стоматолог – Самишкіна М. О. (фото – “до / після”)

Прямі композитні реставрації 27. 26 зубів виконані під мікроскопом. Стоматолог – Чаплик Т. В. (фото – “до / після”)

Фахівці "DANYLIV DENTAL PRACTICE"

Не терпіть зубний біль або дискомфорт!

Не відкладайте надовго візит до стоматолога!

Запишіться на консультацію прямо зараз і ми вирішимо вашу проблему

Внесіть дані і натисніть кнопку “Записатися на консультацію”. Ми передзвонимо Вам протягом 10 хв і підберемо зручний час візиту

Чому пацієнти вибирають нас

Працюємо без вихідних

Зубний біль відкласти не можна, тому для вашої зручності ми працюємо навіть на вихідних

Найкращі матеріали

Ми не економимо на здоров'ї наших пацієнтів, тому використовуємо тільки якісні матеріали європейських виробників

Сертифіковані спеціалісти

В нашій команді працюють тільки найкращі лікарі, які постійно підвищують свій рівень знань

Безпека

Інструмент проходить 3 етапи стерилізації: замочування в дез розчинах, промивка, упаковка в стерильний пакет і автоклавування.

Гарантія

Впевнені в якості своєї роботи, тому надаємо гарантію 1 рік на терапію

Відгуки пацієнтів

Стоматологічна клініка Danyliv Dental Practice IconСтоматологічна клініка Danyliv Dental Practice

вулиця Садова, 94-В, Ірпінь

4,8 123 reviews

 • Avatar Марина Старчук ★★★★★ 3 тижні тому
  Була на прийомі у Анастасії Олександрівни) На консультації лікар все чітко, конкретно і зрозуміло пояснила) Лікування було абсолютно … More безболісним і комфортним! Обов*язково буду звертатися в клініку до лікаря Анастасії на профогляд, лікування та гігієну) Однозначно рекомендую=)
 • Avatar Nastya Ivanova ★★★★★ місяць тому
  Хочу лишити відгук про клініку і про лікарів Чаплик Тарас Володимирович та Івченко Юлія Володимирівна. Дуже задоволена лікуванням. … More В Тараса Володимировича видаляла останній зуб мудрості. Дуже хвилювалась, бо всі видалення до цього в інших лікарів були проблемні і важкі. В Тараса Володимировича все пройшло легко і спокійно, дуже швидке відновлення! Юлія Володимирівна дуже швидко й легко відновила 2 зуба. Дуже приємний і чуйний персонал! Обслуговуюсь тепер тільки там))) Успіху Вам!
 • Avatar Владислав Тарковский ★★★★★ 3 місяці тому
  В грудні поставив брекети в цій клініці. Моя лікарка Анна просто неймовірна - завжди все гарно пояснює, можна поставити будь-які запитання, … More відповідає дуже швидко, турботливо, а головне професійно. Результат перевтілення вражає. Дякую Вам, Анно!
 • Avatar Олександр Ляпкало ★★★★★ 3 місяці тому
  Це був перший візит до дитячого стоматолога. Лікарю Самишкіній вдалося меншого налаштувати на лікування. Він спокійно сприйняв перше … More знайомство і дався зробити перші маніпуляції. А ще нас гарно відволікав і налаштовував на лікування мультик. Дякую за приємну атмосферу!
 • Avatar Ірина Жила ★★★★★ 3 місяці тому
  Більше 3 років відвідуємо дану стоматологія. Все подобається, сервіс, якість, ставлення до пацієнта. Ми з чоловіком до Юрія Ігоровича. … More Синочку лікували зуби у Марії Олександрівни. Спеціаліст високого рівня.

Лікування зубів в Ірпені

      Дуже часто дорослі налагоджують відвідування стоматологічного кабінеті, керуючись страхом і неприємними спогадами з дитинства. І не дивно, адже раніше похід до стоматолога цілком можна прирівняти до муках: в більшості випадків була відсутня анестезія, та й обладнання залишало бажати кращого.

      Стоматологія сьогоднішнього временя поміняла підхід до пацієнта на 360 °. З’явилися нові матеріали, обладнання, знання. Абсолютно все націлене на безболісне і ефективне лікування.

      Чому не варто відкладати візит до стоматолога на потім:

 • по - перше, карієс сам не зникне, а тільки збільшитися. В результаті, у вас може з'явитися біль, підвищитися чутливість зуба, і доктору необхідно буде прибрати більше зубної тканини, щоб зробити пломбу.
 • по - друге, збільшується ризик появи інфекції і запаленні ясен

Поширені послуги лікування зубів в Ірпені:

 • Лікування зубів під мікроскопом

        Мікроскоп дозволяє провести маніпуляцію по терапії зубів і зубних каналів в абсолютної точності в навіть найвіддаленіших і дрібних місцях ураженого зуба. Лікування під мікроскопом вимагає високих умінь і навичок доктора

 • Лікування зубів вагітним

      Всі гінекологи і терапевти рекомендують провести огляд у стоматолога і усунути всі проблеми до планування вагітності. Це занепокоєння обумовлено рядом причин: 1) мінімальною кількістю медикаментів і маніпуляцій, що дозволені в період вагітності; 2) підвищенням зубної чутливості і зниження імунітету; 3) відсутність можливості застосовувати медикаментозні препарати для знеболювання в першому триместрі.

 • Лікування передніх зубів

       Терапія передніх зубів вимагає великої педантичності і майстерності, адже від їх стану залежить не тільки здорова, але і красива посмішка. Найпоширеніші проблеми, що можуть виникнути з передніми зубами: 1) карієс; 2) скол зуба; 3) некоректна форма.

 • Лікування зубів з анестезією

Лікування зубів з анестезією набагато спрощує і роботу стоматолога виконати якісно маніпуляції з зубом, і комфортне перебування пацієнта в стоматологічному кріслі.

Розрізняють анестезію декількох видів: 1) Аплікаційна анестезія – знеболюючий у вигляді розчину або гелю розподіляють на слизову оболонку там, де необхідне втручання. Застосовується при видаленні молочного зуба або ж перед введенням шприца з іншим знеболюючим; 2) Інфільтраційна анестезія – неглибокі уколи знеболювального в слизову оболонку ротової порожнини для проведення нескладних стоматологічних маніпуляцій; 3) Провідникова анестезія – введення препарату прямо в нерв зуба, з яким будуть проводитися маніпуляції. Дана анестезія дозволяє тривалий час проводити складні стоматологічні маніпуляції з абсолютним комфортом для пацієнта.

      “DANYLIV DENTAL PRACTICE” надає гарантію на терапію – 1 рік. Гарантія на дитячі пломби – 6 міс.

       Стоматологія в Ірпені “DANYLIV DENTAL PRACTICE” чекає вас на консультацію. Ми готові провести огляд і вказати варіанти усунення проблеми.

      Записатися в стоматологію Ви можете, зателефонувавши за номером (068) 900-31-30, (095) 900-31-30, (073) 900-31-30 або залишивши заявку на сайті.

Стоматологія в Ірпені "DANYLIV DENTAL PRACTICE"

м. Ірпінь, вул. Садова 94 В

ПН-НД: з 9.00 до 21.00