Брекет системи: види та установка в Ірпені

Брекет системи: види та установка в Ірпені

Брекет системи: види та установка в Ірпені

      Фіксація брекет системи – це перший крок до ідеальної усмішки. Найкращим віком для установки системи є підлітковий період, але
не варто вважати що в дорослому віці вже пізно щось змінювати , в будь якому віці брекет система допомогає з проблемами неправильного прикусу, різниця лиш в часі лікування.

     Які ж основні види брекетів виділяюсь на даний період?

     Перша група -це класичні лігатурні брекети. Їхньою особливість є наявність лігатур (кольорових резиночок) які фіксують дугу в пазі брекета.     

     Насправді зуби рівняє дуга, коли повертається в свою початкове положення, а сам брекет слугує замочком який рухає зуб. З класичними брекетами кожен місяць потрібно приходити на корекцію для заміни лігатур і за необхідністю заміни дуг.

       Друга група – самолігуючі брекети. Нове покоління брекетів, яке має особливість фіксації дуги за допомогою замка або кришки. Така особливість дає можливість дузі повністю пропрацьовувати свої функції за коротший час.  З такими брекетами на корекцію потрібно приходити раз в півтора -два місяці для заміни дуг чи підключення додаткових елементів.
Ці дві великі групи містять підгрупи, вони поділяються на металеві, родієві, керамічні та сапфірові. В сучасному світі є величезний вибір брекетів на будь-який смак, що робить їх доступними для багатьох пацієнтів.

      Як відбувається фіксація брекет системи ?

        Ця процедура є взагалі безболісною та триває приблизно півтори годинки. Перед фіксацією брекет системи обов’язково потрібно зробити професійну гігієну та просанувати порожнину рота, наступним етапом є проведення діагностики. Для того щоб зафіксувати брекет на зубі нам потрібно протравити емаль спеціальним гелем, змити його, нанести бонд та засвітити лампою, зафіксувати брекет на спеціальний матеріал і знову засвітити .Коли перший крок до посмішки мрії зроблений, наше лікування розпочинається.

       Чекаємо всіх хто хоче змінити свою посмішку на краще у нас в стоматології в Ірпені!

Стоматологія в Ірпені "DANYLIV DENTAL PRACTICE"

м. Ірпінь, вул. Садова 94 В

ПН-НД: с 9.00 до 21.00